Media o nas

Artykuł z Tygodnika Lokalnego "CO TYDZIEŃ" nr 49/1315 8 grudnia 2016 roku

qpjd04

Miniolimpiada Matematyczna

Artykuł z Tygodnika Lokalnego "CO TYDZIEŃ"

2zp008i

Jasełka przedszkolaków

Artykuł z Tygodnika Lokalnego "CO TYDZIEŃ", 4 - 10 grudnia 2016 r., nr 5/1271

29w71i1

II miejsce na Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Złota Kantyczka" 2015

Artykuł z Dziennika Zachodniego Mysłowice, 31.12.2015r., nr 53 (528), s. 3.
3304gav

Odblaski dla małych mysłowiczan

heart

W poniedziałek, 14 grudnia br., prezydent Edward Lasok odwiedził mysłowickie Przedszkole nr 1. Podczas wizyty prezydent rozdał przedszkolakom odblaski, które Urząd otrzymał w ramach konkursu „Aktywne przejście dla pieszych” organizowanego przez fundację PZU.

Dzieci u Górnoślązaków w Barbórkę

Artykuł z Tygodnika Lokalnego "CO TYDZIEŃ", 10 grudnia 2015 r., nr 49/1262, s. 7.

link do zdjęcia: http://i68.tinypic.com/sg3ne0.jpg

sg3ne0

Światowy Dzień Pluszowego Misia 2015

Artykuł z Tygodnika Lokalnego "CO TYDZIEŃ", 3 grudnia 2015 r., nr 48/1262, s. 14.
k0pn9f

Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Złota Kantyczka w Jaworznie

3152

Rywalizacja była zacięta. Wygrać mogli tylko najlepsi.Wśród przedszkolaków zwyciężył zespół wokalno - instrumentalny "Wesołe Jedyneczki" z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Mysłowicach.

Barbórka w Związku Górnośląskim Koło Brzezinka

815d290bc920917c3a6c434ebb4cc7c4czako-grn

Przyjęcie w siedzibie Związku Górnośląskiego uświetniły dzieci z Przedszkola nr 1, które zostały zaproszone przez prezesa Koła Brzezinka – Teresę Bialucha. Przedszkolaki w gwarze śląskiej opowiedziały między innymi o życiu górnika na kopalni, a także poza nią oraz zaśpiewały kilka piosenek.

Dzień Pluszowego Misia oraz Andrzejki w przedszkolu

mis_logo_10

Przedszkolaki ze swoimi ukochanymi misiami miały tego dnia w przedszkolu prawdziwą imprezę. Oprócz konkursów i zabaw dzieci śpiewały także i tańczyły w rytm specjalnie przygotowanej na ten dzień muzyki.

Śląskie Śpiewanie im. Adolfa Dygacza

%C5%9Al%C4%85skie+%C5%9Apiewanie+-+grafika

Zespół naszego przedszkola zajął I miejsce w kategorii wiekowej przedszkola i szkoły podstawowe kl. I-III oraz w kategorii zespoły wokalno-instrumentalne.

Konkurs Śląskiej Piosenki Karlik

Materiał wideo

Sukcesy "Wesołych Jedyneczek"

I miejsce w XX Regionalnym Przeglądzie Pieśni „Śląskie śpiewanie”, I miejsce w Konkursie Piosenki Śląskiej „Karlik”, I miejsce w II Regionalnym Festiwalu Artystycznym „Moje miasto, moja historia” – to tylko niektóre z sukcesów „Wesołych Jedyneczek” z Przedszkola nr 1 w Brzezince. Grono pedagogiczne od lat stara się, aby ich wychowankowie promowali śląską gwarę nie tylko w Mysłowicach, ale na całym Śląsku.

Powyższe sukcesy są wynikiem konsekwentnej, zespołowej i systematycznej pracy uzdolnionych dzieci, nauczycieli, którzy przygotowują ich do występów, a także zaangażowania rodziców i wielu życzliwych osób. Wśród nich pragniemy wymienić Radę Osiedla oraz Związek Górnośląski Koło Brzezinka.

Mój Przyjaciel Zdrojek

Zdrojek

Wśród laureatów konkursu wyłoniono właśnie mysłowickie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1. Sukces naszych przedszkolaków jest tym większy, że do udziału w kampanii edukacyjnej na rzecz picia wody zgłosiło się... 2 tysiące przedszkoli ze 120 miejscowości w całej Polsce.